Hírlevél

 

 

Támogatóink:



Partnereink:


 


 


 

 

 

Fesztiválprogram
Nyomtasd ki és vidd magaddal! pdf
November
H K Sz Cs P Sz V
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

29

     Nemzetközi program      Magyar szemleprogram       Felolvasószínház 
     Kísérőprogram       Fesztiválklub program
 

  november 20. (péntek)     
  20:00 Kosztolányi Dezső Színház (SR)
Nevet a nap
R.: Antal Attila
Bakelit Multi Art Center
 
  20:00
KDF nyitóparti Bakelit Multi Art Center
 
  november 21. (szombat)  
  17:00
felolvasószínház
European Fire
David Greig: Európa (Europe)
R.: Forgács Péter
Merlin Színház,
Kamara
 
   
Dea Loher: Az utolsó tűz (Das Letzte Feuer)
R.: Szabó Máté

 
  november 22. (vasárnap)     
  16:00
felolvasószínház
SnowBoys
Greg MacArthur: hóember (snowmen)
R.: Göttinger Pál
Merlin Színház, Kamara
 
 

Simona Semenic: 5kisfiu.si (5fantkov.si)
R.: Forgács Péter


 
  november 23. (hétfő)     
  20:00 K. V. Társulat

Hetedik mennyország
R.: Göttinger Pál

MU Színház
 
  november 24. (kedd)     
  20:00 Pintér Béla és Társulata
Párhuzamos óra
R.: Pintér Béla
Szkéné Színház
 
  22:00 Küklopsz Művészeti és Filmes Egyesület, Merlin Színház, SZFE prózai osztály 4.
Cucc
R.: Kiss Márton
Merlin Színház, próbaterem
 
  november 25. (szerda)     
  19:00 Gergye Krisztián Társulata *
Találkozás
R.: Gergye Krisztián
Bárka Színház,
Stúdió
 
  20:00 Compagnia Pippo Delbono (IT)

Ez az ordas sötétség

Trafó  
  22:00
HOPPart **
Szörprájzparti
R.: Kárpáti Péter és a társulat
titkos lakás  
  november 26. (csütörtök)     
  09:30-17:30 

Twenty Years After
konferencia

Szlovák Intézet
 
  19:00 Szabadkai Népszínház
A Gézagyerek
R.: Bérczes László
Új Színház, Bubik István Stúdiószínpad
 
  19:30 Maladype Színház ***
Lorenzaccio
R.: Zsótér Sándor
Thália Színház,
Új Stúdió
 
  20:00 Compagnia Pippo Delbono (IT)

Ez az ordas sötétség

Trafó
 
  22:30
Recikli-bicikli
Alkotók: Bánki Gergő, Dombi Katalin, Kulcsár Viktória, Máthé Zsolt
Merlin Színház, Klub
 
  november 27. (péntek)     
  09:30-17:30  Twenty Years After
konferencia
Szlovák Intézet
 
  17:00   THE BEST OF: Az iskola írója - Az író iskolája program gálaműsora
R.: Berzsenyi Bellaagh Ádám, Hollós Gábor
Bakelit Multi Art Center  
  18:30 Maladype Színház
Tojáséj
R.: Balázs Zoltán
Thália Színház,
Új Stúdió
 
  20:00 Teater NO99 (EE)

Tamás bátya kunyhója

Trafó  
  20:00 Yorick Stúdió & dramAcum (RO)
20/20
R.: Gianina Cărbunariu
Bakelit Multi Art Center
 
  november 28. (szombat)     
  09:30-17:30  Twenty Years After
konferencia
Szlovák Intézet  
  20:00 Teater NO99 (EE)

Tamás bátya kunyhója

Trafó
 
  21:00 KoMa - ALKA.T **** Fédra Fitness
R.: Tasnádi István
Arnold Gym
 
  23:00 Ágens
Ágens és a Kodály-módszer

Merlin Színház, Színházterem
 
 

KDF Záróparti  Merlin Színház, Klub
 
     

* a Bárka Színház, a MU Színház, Gergye Krisztián Társulata és a Budapesti Őszi Fesztivál közös produkciója.

** a HOPPart Társulat, a Jászai Mari Színház és a Városi Színház/Sirály közös produkciója.

*** a Maladype Színház, a Thália Színház és a Budapesti Őszi Fesztivál közös produkciója.

**** a KoMa Társulat, az ALKA.T és az Orlai Produkciós Iroda közös előadása.

 

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

 vissza