Hírlevél

 

 

Támogatóink:



Partnereink:


 


 


 

 

Dátum

magyar

nemzetközi

Izraeli

Ajánlóprogram

Kísérőprogram

November 23.

Erdős Virág: Merénylet

R.: Keszég László
Merlin Színház  18:00


A fesztivál megnyitója
Merlin Színház
19:00

 

 

 

Krzysztof Pleśniarowicz: A halott emlékek gépezete. Tadeusz Kantor halálszínháza Könyvbemutató a szerző, Ascher Tamás és Beke László részvételével
Lengyel Intézet
16:00

November 24.

Keresők (TÁP Színház)
Kamra
22:00

 

 

 

 

November 25.

Alibi (TünetEgyüttes)
Thália, Régi Stúdió
20:00

 

 

Frankenstein-terv
R.: Mundruczó Kornél
Bárka, Konténer
19:00

Hans-Thies Lehmann nyitó előadása: Posztdramatikus színház és a tragédia hagyománya
OSZMI
15:00

 

 

 

 

 

Izraeli est
Stúdió K Színház
18:00

November 26.

 

Hadar Galron: Mikve (Beit Lessin Színház)
Vidám Színpad
19:00

 

Henrik Ibsen: Peer Gynt (Krétakör Színház)
Thália, Régi Stúdió
19:00
Angol felirattal!

 

 

 

Dave St- Pierre: A lelkek pornográfiája

Trafó
20:00

 

 

 

November 27.

 

Hadar Galron: Mikve (Beit Lessin Színház)
Vidám Színpad
19:00

5606 / őrült lélek vert hadak

Csiky Gergely Színház, Kaposvár
18:00
Az előadásra buszokat szervezünk!

Térey János: Asztalizene
R.: Bagossy László
Radnóti Színház
19:00

Gazdag Péter: Hacsakúgynem(felolvasószínház)
R.: Vajdai Vilmos
Sirály

 

 

Gianina Carbunariu: mady-baby.edu (Teatrul Mic)
Merlin Színház
19:00

 

 

 

November 28.

 

Gianina Carbunariu: mady.baby.edu (Teatrul Mic, Bukarest)
R.: Gianina Carbunariu
Merlin Színház
19:00
Előadás után közönségtalálkozó az alkotókkal!

 

Henrik Ibsen: Peer Gynt (Krétakör Színház)
Thália Régi Stúdió
19:00
Angol felirattal!

Női vonal – Sebők Bori beszélget a fesztivál női alkotóival
Sirály
17:00

 

 

 

 

Garaczi László: Plazma (KoMa)
Bakelit M.A.C.
20:00

 

November29.

Anyám orra

R.: Pintér Béla
Szkéné
20:00

 

 

Térey János: Asztalizene
R.: Bagossy László
Radnóti Színház
19:00

A drámától a posztdramatikus színházig – terítéken a magyar színház
Nyilvános pódiumbeszélgetés Prof. Hans-Thies Lehmann és Nagy András vezetésével
OSZMI
15:00

 

 

 

 

 

DrámaMustra Rivalda drámakötet bemutatója
Házigazda: Lévai Balázs
18:00

Külföldi darabok felolvasása
20:00

Merlin Színház

November 30.

 

 

 

Frankenstein-terv
R.: Mundruczó Kornél
Bárka, Konténer
19:00

 

December 1.

 

 

Fantomfájdalom

(Theatr.doc, Moszkva)

Millenáris Teátrum

19:00

 

Garaczi László: Plazma (KoMa)
Bakelit M.A.C.
20:00
Előadás után Élveboncolás: találkozás Plazma-előadások alkotóival

 

December 2.

 

Jurij Klavgyijev: Én, a géppuskás

(Kazancev Központ, Moszkva)

Millenáris Teátrum

16:00

__________________

René Pollesch: Mikor mehetek be végre egy szupermarketbe és vehetek meg pusztán jó megjelenésemmel mindent, amire szükségem van

R.: René Pollesch
Új Színház
19:30
Előadás után közönségtalálkozó az alkotókkal!

 

Én egy szemüveges kisfiú vagyok R.: Pelsőczy Réka
Gödör Klub
22:00

 

December 03.

Tasnádi István: FINITO
Örkény Színház
19:00

 

 

Hamvai Kornél: Pokol
R.: Göttinger Pál
Merlin Színház
15:00

A fesztivál zárása
Spinoza ház
22:00

A főprogramban a külföldi előadásokat magyar szinkrontolmácsolással / felirattal játsszuk, a magyar előadásokat pedig angol felirattal / szinkrontolmácsolással mutatjuk be.

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!