Hírlevél

 

 

Támogatóink:



Partnereink:


 


 


 

 

 

Fesztiválprogram
Nyomtasd ki és vidd magaddal! pdf

 

        Nemzetközi program      Magyar szemleprogram       Felolvasószínház 
      Kísérőprogram
 

  november 27. (szombat)     
  17:00 felolvasószínház
Találkozás a kortárs amerikai drámával
Merlin Színház,
Kamaraterem
 
  20:00 Temporary Distortion (USA) Isten hozott a semmiben! *
R.: Kenneth Collins
(az előadás után közönségtalálkozó)
Trafó
 
  november 28. (vasárnap)  
  17:00
felolvasószínház
Találkozás a kortárs lengyel drámával Merlin Színház,
Kamaraterem
 
  20:00 Temporary Distortion (USA)

Isten hozott a semmiben! * R.: Kenneth Collins

Trafó  
  november 29. (hétfő)     
  14:30

In memoriam Christoph Schlingensief
Christoph Schlingensief műveinek vetítése és beszélgetés
(belépés díjtalan)

Goethe Intézet
 
  21:30 Reggie Watts (USA)
Szóló élő struktúrákra * Trafó
 
  november 30. (kedd)     
  15:00

Magyar-lengyel drámaszimpózium

Katona József Színház, Sufni
 
  18:00 Reid Farrington (USA)

Passió-projekt *
R.:Reid Farrington

MU Színház  
  19:00  

Kasimir és Karoline ** R.:Bagossy László

Örkény Színház  
  20:00 Reid Farrington (USA)

Passió-projekt *
R.:Reid Farrington
(az előadás után közönségtalálkozó)

MU Színház  
  22:00 Pintér Béla és Társulata

Szutyok **

Szkéné Színház  
  december 1. (szerda)     
  15:00

Befogadószínházak nemzetközi kontextusban
Kerekasztalbeszélgetés a fesztivál külföldi vendégeivel
(belépés díjtalan)

Fesztiválklub
Jelen
 
  17:00
Magyar-lengyel könyvbemutató
Alexandra Könyvesház, Nyugati tér
 
  18:00 Reid Farrington (USA)

Passió-projekt *
R.:Reid Farrington

MU Színház  
  18:00 nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház

Hát akkor itt fogunk élni **
R.:Forgács Péter
(az előadás után közönségtalálkozó)

Bárka Színház  
  20:00 Reid Farrington (USA)

Passió-projekt *
R.:Reid Farrington

MU Színház  
  december 2. (csütörtök)     
  17:00 kaposvári Csiky Gergely Színház

Oidipusz király **
R.:Rusznyák Gábor
(az előadás után közönségtalálkozó)

Nemzeti Színház
 
  19:00

Mein Kampf **
R.:Rába Roland

Nemzeti Színház
 
  december 3. (péntek)     
  15:00  

Völgyhíd **
R.:Bagossy László

Kolibri Színház
 
  20:00 Joung Jean Lee's Theater Company (USA)

A szállítmány *
R.:Joung Jean Lee
(az előadás után közönségtalálkozó)

Trafó  
  december 4. (szombat)     
  15:00  

Itthon vagy Budapesten?
színházi nevelési program gálaestje
(belépés díjtalan)

Városmajori Gimnázium
 
  17:00

Szakmai záróbeszélgetés a magyar szemleprogram résztvevőivel válogatóival és a fesztivál külföldi vendégeivel **
(belépés díjtalan)

Fesztiválklub, Jelen  
  20:00 Joung Jean Lee's Theater Company (USA)

A szállítmány *
R.:Joung Jean Lee

Trafó  
  22:30 az ALKA.T, a Nézőművészeti Kft., az Orlai Produkciós Iroda és az Örkény Színház előadása

Kupido **
R.:Tasnádi istván

Belvárosi Színház
 

 * angol nyelvű előadás magyar feliratozással

** magyar nyelvű előadás angol feliratozással

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!